O‘zbekiston kubogi. "Paxtakor" "Nasaf"ni, AGMK "Bunyodkor"ni mag‘lub etdi

  • 26 sentyabr 2019, 20:00
  • 546
  • Sport
  • O‘zbekiston kubogi. "Paxtakor" "Nasaf"ni, AGMK "Bunyodkor"ni mag‘lub etdi
    AGMK Olmaliqda "Bunyodkor"ni qabul qilgan bo‘lsa, Qarshining "Nasaf" jamoasi esa "Paxtakor" mehmoni bo‘ldi. Unda quyidagi natijalar qayd qilindi.
    PAXTAKOR – NASAF 2:1
    Gollar:
    Dragan Cheran 33, Jaloliddin Masharipov 38 - Bobir Abdiholiqov 21.

    "Paxtakor": Eldor Suyunov, Xojiakbar Alijonov, Marko Simich, Yegor Krimets, Farruh Sayfiyev, Odil Hamrobekov, Sardor Sobirxo‘jayev, Doston Hamdamov (Xusniddin G‘ofurov 88), Dragan Cheran (Vladimir Kozak 75), Jaloliddin Masharipov, Igor Sergeyev (Marat Bikmayev 90).
    Zaxira: Sanjar Quvvatov, Bobur Asqarov, Alisher Salimov, Sadriddin Abdullayev, Humoyunmirzo Iminov, Shohruh Mahmudxojiyev.

    "Nasaf": Abduvohid Ne’matov, G‘olib G‘aybullayev (Xusniddin Aliqulov 46), Azizjon G‘aniyev, Dilshod Saitov, Humoyun Murtozayev, Bobir Abdiholiqov, Sharof Muhitdinov, Doniyorjon Narzullayev, Sardor Abduraimov, Xurshid Muxtorov (Oybek Bozorov 64), Umarbek Eshmurodov.
    Zaxira: Mashhurjon Muhammadjonov, Xusniddin Aliqulov, Jo‘rabek Mannonov, Alisher Yusupov, Akmal Mozgovoy, Islom Rashidxonov, Xudoyorxon Sag‘dullayev, Sherzod Nasrullayev, Oybek Bozorov.

    AGMK- BUNYoDKOR 3:1
    Gollar:
    Shahzod Nurmatov 8, Elguja Grigalashvili 50, Sardor Rahmonov 85 - Nurillo To‘xtasinov 58.

    AGMK — 32.Suhrob Sultonov - 23.Akmal Shorahmedov, 88.Igor Zonich, 33.Sardor Rahmonov, 31.Saydullo Rahmatov - 3.Erkin Baydullayev (77.Vladislav Kasminin 90), 5.Dilshod Jo‘rayev, 30.Jasur Umarov - 17.Murod Toshmatov, 99.Shahzod Nurmatov (9.Zafar Polvonov 76), 7.Elguja Grigalashvili (8.San’at Shixov 66).
    Zaxira: 12.Roman Abdulov, 4.Mirjamol Qosimov, 15.Jasur Hakimov, 20.Mirg‘iyoz Sulaymonov, 21.G‘ulomHaydar G‘ulomov, 44.Boburbek Yo‘ldoshev.

    "Bunyodkor" — 25.Murod Zuhurov, 3.Islom Qobilov (5.Bobur Farhodov 85), 6.Anvar G‘ofurov, 7.Dilshod Ahmadaliyev (11.Javohir Qahramonov 53), 10.Xurshid G‘iyosov (22.Shohruh Gadoyev 64), 13.Lutfulla To‘rayev, 14.Mirjahon Mirahmadov, 17.Sanjar Qodirqulov, 19.Nurillo To‘xtasinov, 30.Abdulla Abdullayev, 77.Sanjar Tursunov.
    Zaxira: 1.Abdumavlon Abdujalilov, 8.Jasur Jaloliddinov, 20.Vladislav Nuriyev, 23.Sanjar Rixsiboyev, 24.Chumak, 37.Muhammadodil Qahramonov.

    Facebook орқали авторизация
    Ma'lumot

    Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
    » » O‘zbekiston kubogi. "Paxtakor" "Nasaf"ni, AGMK "Bunyodkor"ni mag‘lub etdi