OChL-2020. Barcha guruhlar va pley-off juftliklari haqida

  • 10 dekabr 2019, 15:38
  • 859
  • Sport
  • OChL-2020. Barcha guruhlar va pley-off juftliklari haqida
    Bugun 2020 yilgi Osiyo chempionlar ligasi guruh bosqichiga qur’a tashlash marosimi bo‘lib o‘tdi.
    Unga ko‘ra "Paxtakor" "B" guruhidan joy oldi va raqiblarini bilib oldi.
    Agar "Lokomotiv" pley-offda Tojikiston va Saudiya Arabistoni klublarini mag‘lub etsa "A" guruhidan joy oladi.
    "Bunyodkor" pley-offda Iroq va BAA klublari to‘sig‘idan o‘ta olsa "D" kvartetidan joy oladi.

    G‘ARB MINTAQASI

    Birinchi saralash bosqichi

    14 yanvar
    1."Chennayin Siti" (Hindiston) - "Al Riffa" (Bahrayn)
    2."Al Faysali" (Iordaniya) - "Al Kuvayt" (Kuvayt)

    Ikkinchi saralash bosqichi
    21 yanvar
    1."Bunyodkor" (O‘zbekiston) - "Al Zavra" (Iroq)
    2."Lokomotiv" (O‘zbekiston) - "Istiqlol" (Tojikiston)
    3."Shahr Xodro" (Eron) - birinchi saralash bosqichi 1 g‘olibi
    4."Istiqlol" (Eron) - birinchi saralash bosqichi 2 g‘olibi

    Pley-off bosqichi
    28 yanvar
    I."Al Ayn" (BAA) - ikkinchi saralash bosqichi 1 g‘olibi
    II."Al Ahli" (Saudiya Arabistoni) - ikkinchi saralash bosqichi 2 g‘olibi
    III."Al Sayliya" (Qatar) - ikkinchi saralash bosqichi 3 g‘olibi
    IV."Ar Rayan" (Qatar) - ikkinchi saralash bosqichi 4 g‘olibi

    GURUH BOSQIChI
    "A" guruhi

    1. "Al Vahda" (BAA)
    2. "Al Shorta" (Iroq)
    3. Pley-off IV g‘olibi
    4. Pley-off II g‘olibi

    "B" guruhi
    1. "Al Hilol" (S.Arabistoni)
    2. "Shabab Al Ahli" (BAA)
    3. "Paxtakor"
    4. Pley-off III g‘olibi

    "C" guruhi
    1. "Al Duhayl" (Qatar)
    2. "Al Taavon" (S.Arabistoni)
    3. "Sharja" (BAA)
    4. "Persepolis" (Eron)

    "D" guruhi
    1. "Sepaxon" (Eron)
    2. "Al Sadd" (Qatar)
    3. "Al Nassr" (S.Arabistoni)
    4. Pley-off I g‘olibi

    ShARQ MINTAQASI

    Birinchi saralash bosqichi
    14 yanvar
    1."Seres-Negros" (Filippin) - "Shan Yunayted" (Myanma)
    2."Tampines Rovers" (Singapur) - "Bali Yunayted" (Indoneziya)

    Ikkinchi saralash bosqichi
    21 yanvar
    1."Kedah" (Malayziya) - "Tay Po" (Gonkong)
    2."Buriram Yunayted" (Tailand) - "Xo Shi Min" (Vetnam)
    3."Port FK" (Tailand) - birinchi saralash bosqichi 1 g‘olibi
    4."Melburn Viktori" (Avstraliya) - birinchi saralash bosqichi 2 g‘olibi

    Pley-off bosqichi
    28 yanvar
    I."Seul" (Janubiy Koreya) - ikkinchi saralash bosqichi 1 g‘olibi
    II."Shanxay SIPG" (Xitoy) - ikkinchi saralash bosqichi 2 g‘olibi
    III."Tokio" (Yaponiya) - ikkinchi saralash bosqichi 3 g‘olibi
    IV.Yaponiya klubi - ikkinchi saralash bosqichi 4 g‘olibi

    GURUH BOSQIChI

    "Sharq" mintaqasi
    "E" guruhi

    1. "Beyjing Goan" (Xitoy)
    2. "Chiangray Yunayted" (Tailand)
    3. Pley-off IV g‘olibi
    4. Pley-off I g‘olibi

    "F" guruhi
    1. "Ulsan" (J.Koreya)
    2. "Shanxay Shenxua" (Xitoy)
    3. "Pert Glori" (Avstraliya)
    4. Pley-off III g‘olibi

    "G" guruhi
    1. Yaponiyaning vitse-chempioni
    2. "Suvon Bluyevings" (J.Koreya)
    3. "Guanchjou Evergrand" (Xitoy)
    4. "Johor Darul tazim" (Malayziya)

    "H" guruhi
    1. "Sidney" (Avstraliya)
    2. "Yokogama" (Yaponiya)
    3. "Jonbuk Motors" (J.Koreya)
    4. Pley-off II g‘olibi

    » » OChL-2020. Barcha guruhlar va pley-off juftliklari haqida