Andijonda bodibilding boʻyicha ochiq chempionat boʻlib oʻtdi

  • 02 aprel 2019, 10:53
  • 785
  • Sport
  • Andijonda bodibilding boʻyicha ochiq chempionat boʻlib oʻtdi
    Quyida mazkur chempionatning gʻolib va sovrindorlari bilan tanishish imkoniga egasiz.

    2019 yil 31 mart
    Andijon, Hakamlar

    1 — Xaydarov Baxtiyor
    2 — Nenashev Sergey
    3 — Xolmatov Eldor

    Sport-jismoniy (erkaklar) / 180 smgacha (+2 kg)
    1-oʻrin — №17 — Asqarov Abduvosid (Andijon)
    2-oʻrin — №70 — Gʻulomov Abdulfayod (Andijon)
    3-oʻrin — №3 — Tursunboyev Muxammadkarim (Andijon)
    4-oʻrin — №9 — Oʻktamjonov Abdumalik (Fargʻona)
    5-oʻrin — №13 — Qurbonov Zoxidjon (Fargʻona)

    Sport-jismoniy (erkaklar) / 180 smdan yuqori (+4 kg)
    1-oʻrin — №7 — Mirzaliyev Abdukarim (Andijon)

    Atlet-jismoniy (erkaklar) / 180 smgacha (+5 kg)
    1-oʻrin — №11 — Qobilov Shamshod (Toshkent)
    2-oʻrin — №52 — Asqarov Ulugʻbek (Andijon)
    3-oʻrin — №1 — Sultonov Baxtiyor (Namangan)
    4-oʻrin — №62 — Abdirbayev Nurbek (Toshkent)

    Paralimpik — Jismoniy (erkaklar) / Ochiq kategoriya
    1-oʻrin — №6 — Rashidov Xasanbek (Andijon)

    Bodibilding (erkaklar-oʻsmirlar) / 75 kg gacha
    1-oʻrin — №5 — Ashuraliyev Sherzodjon (Fargʻona)
    2-oʻrin — №8 — Abdumutalipov Sarvarbek (Andijon)
    3-oʻrin — №55 — Gʻaniyev Abrorbek (Andijon)

    Bodibilding (erkaklar-oʻsmirlar) / + 75 kg
    1-oʻrin — №33 — Donoboyev Abdulatif (Yangiyoʻl)
    2-oʻrin — №44 — Boltaboyev Abduvaxob (Toshkent)
    3-oʻrin — №39 — Nosirjonov Mirjamol (Toshkent)

    Bodibilding (erkaklar) / - 60 kg
    1-oʻrin — №61 — Sobirjonov Davronbek (Namangan)
    2-oʻrin— №41 — Karimov Islom (Jizzax)
    3-oʻrin — №56 — Ismoilov Ulugʻbek (Andijon)

    Bodibilding (erkaklar) / - 65 kg
    1-oʻrin — №50 — Matkarimov Dilyorbek (Andijon)
    2-oʻrin — №30 — Dexqonov Azim (Namangan)
    3-oʻrin — №32 — Sattorov Vasliddin (Jizzax)
    4-oʻrin — №55 — Gʻaniyev Abrorbek (Andijon)

    Bodibilding (erkaklar) / - 70 kg
    1-oʻrin — №10 — Raxmonov Farrux (Andijon)
    2-oʻrin — №5 — Ashuraliyev Sherzodjon (Fargʻona)
    3-oʻrin — №42 — Gʻulomqodirov Mirzaxon (Fargʻona)
    4-oʻrin — №18 — Mamanazarov Yusufjon (Fargʻona)

    Bodibilding (erkaklar) / - 75 kg
    1-oʻrin — №40 — Mamajonov Baxtiyor (Andijon)
    2-oʻrin — №65 — Yuldoshev Sardor (Toshkent)
    3-oʻrin — №25 — Azizjon Shavkat (Jizzax)

    Bodibilding (erkaklar) / - 80 kg
    1-oʻrin — №27 — Sharafov Sirojiddin (Oltinsoy, Surxondaryo)
    2-oʻrin — №20 — Karimov Otabek (Jizzax)
    3-oʻrin — №39 — Nosirjonov Mirjamol (Toshkent)

    Bodibilding (erkaklar) / - 85 kg
    1-oʻrin — №36 — Yusupov Elbek (Qashqadaryo)
    2-oʻrin — №19 — Axmedov Akrombek (Yangiyoʻl)

    Bodibilding (erkaklar) / - 90 kg
    1-oʻrin — №33 — Donoboyev Abdulatif (Yangiyoʻl)
    2-oʻrin — №44 — Boltaboyev Abduvaxob (Toshkent)
    3-oʻrin — №51 — Muratbekov Nodirbek (Toshkent)
    4-oʻrin — №23 — Soʻfiyev Sanjar (Namangan)

    Bodibilding (erkaklar) / Mutlaq kategoriya
    1-oʻrin — №40 — Mamajonov Baxtiyer (Andijon)
    2-oʻrin — №27 — Sharafov Sirojiddin (Surxondaryo)
    3-oʻrin — №10 — Raxmonov Farrux (Andijon)
    4-oʻrin — №33 — Donoboyev Abdulatif (Yangiyoʻl)
    5-oʻrin — №50 — Matkarimov Dilyorbek (Andijon)
    6-oʻrin — №36 — Yusupov Elbek (Qashqadaryo)
    7-oʻrin — №61 — Sobirjonov Davronbek (Namangan)

    Manba: Sports.uz

    » » Andijonda bodibilding boʻyicha ochiq chempionat boʻlib oʻtdi