UzMobile GSM тармоғи ишга тушиши 15 апрелга кўчирилди

UzMobile GSM тармоғи ишга тушиши 15 апрелга кўчирилди
UzMobile GSM тармоғи ишга тушиши 15 апрелга кўчирилди

Зарур қўшимча техник ва ишга тушириш-созлаш ишларининг ўтказилиши муносабати билан Тошкент шаҳри ва Тошкент вилоятида UzMobile GSM тармоғининг ишга туширилиши илгари эълон қилинган сана (10 апрель)дан 15 апрел кунига кўчирилди.

“Ўзбектелеком” матбуот хизмати хабарига кўра, UzMobile GSM тармоғига абонентларнинг уланиши Тошкент шаҳри ва Тошкент вилоятидаги барча “Ўзбектелеком” АК сотувлар офисларида 15 апрель куни соат 14:00дан бошланади.

Манба: www.kun.uz
Zamin.uz сайтини Google'га қўшинг"Zamin"ни Telegram'да ўқинг!
Zamin AI билан мухокама килингЯнгиликни тахлил килинг, фойдали маслихатлар олинг

Изоҳлар 0

Мавзуга оид янгиликлар