“Google” февраль ойида “Android 5.1” версиясини чиқармоқчи

“Google” февраль ойида “Android 5.1” версиясини чиқармоқчи
“Google” февраль ойида “Android 5.1” версиясини чиқармоқчи

Кўпгина смартфонларAndroid”нинг “Lollipop” версиясини қабул қилишни бошлади. “Google” февраль ойида “Android 5.1” версиясини чиқаришни режалаштирган.

Бу маълумотларни журналистлар компания ичидаги бир неча манбалардан олган. Улар янги версиясидаги ўзгаришларни маълум қилган. Улар орасида “Android 5.0”га киритилмаган овозсиз режимнинг пайдо бўлиши, смартфоннинг қувватга тежамкор бўлиши, тезкор хотирадан фойдаланишнинг оптималлаштирилиши ва бошқа бир неча ўзгаришлар бор.

Шунингдек, “Android 5.1” дизайндаги бир неча камчиликларни ҳам тўғрилайди.

Манба: Kun.uz
Zamin.uz сайтини Google'га қўшинг"Zamin"ни Telegram'да ўқинг!
Zamin AI билан мухокама килингЯнгиликни тахлил килинг, фойдали маслихатлар олинг

Изоҳлар 0

Мавзуга оид янгиликлар