Эрдўғон турк электромобилини синовдан ўтказди

Эрдўғон турк электромобилини синовдан ўтказди
Туркия президенти Ражаб Тоййиб-Эрдўғон Гемлик шаҳридаги Togg электромобиллар заводида бўлди.

Эрдўғон заводдаги ишлаб чиқариш жараёни билан танишиб, рафиқаси Эмине хоним ҳамроҳлигида янги машинани ҳайдаб синовдан ўтказди.
Эрдўғон турк электромобилини синовдан ўтказди
Шундан сўнг у таассуротларини завод ишчилари ва тадбир меҳмонларига сўзлаб берди.

Хабарга кўра, Туркияда Togg бренди остида миллий электромобилларни серияли ишлаб чиқариш бошланади.
Zamin.uz сайтини Google'га қўшинг"Zamin"ни Telegram'да ўқинг!
Zamin AI билан мухокама килингЯнгиликни тахлил килинг, фойдали маслихатлар олинг

Изоҳлар 0

Мавзуга оид янгиликлар