Андрес Иньеста: "Месси "Барселона"да қолиши жуда хоҳлайман"

Андрес Иньеста: "Месси "Барселона"да қолиши жуда хоҳлайман"
Андрес Иньеста: "Месси "Барселона"да қолиши жуда хоҳлайман"

"Барселона" яримҳимоячиси Андрес Иньеста жамоадоши Лионель Мессининг узоқ муддат каталонияликлар сафида қолишига ишонмоқда.

"Леонинг узоқ вақт "Барселона"да қолишига жуда умид қиляпман. У биз учун совринлар ютишда энг керак бўлган ҳалқа бўлиб келган ва ҳозир ҳам шундай. Менинг ягона тилагим шу", - дейди Иньеста.

Манба: www.std.uz
Zamin.uz сайтини Google'га қўшинг"Zamin"ни Telegram'да ўқинг!
Zamin AI билан мухокама килингЯнгиликни тахлил килинг, фойдали маслихатлар олинг

Изоҳлар 0

Мавзуга оид янгиликлар