06:11 / 16.08.2020
894

17 августдан шаҳарлараро йўналишларда автобуслар ҳаракати қайта тикланади

17 августдан шаҳарлараро йўналишларда автобуслар ҳаракати қайта тикланади
Фото: Президент матбуот хизмати
Республика махсус комиссиясининг қарори билан 17 август, душанба кунидан эътиборан шаҳарлараро автобуслар ҳаракати қайта тикланади.
Транспорт вазирлиги хабарига кўра, "Тошкент" автовокзалидан маҳаллий йўналишларда автобус қатновлари бошланади.

Улар:
7:40 Тошкент – Жўш чипта нархи 51 000 сўм
8:30 Тошкент – Навоий чипта нархи 52 000 сўм
8:30 Тошкент – Шофиркон чипта нархи 63 000 сўм
8:50 Тошкент – Хатирчи чипта нархи 50 000 сўм
9:30 Тошкент – Бухоро чипта нархи 75 000 сўм
10:00 Тошкент – Самарқанд чипта нархи 35 000
10:20 Тошкент – Қоракўл чипта нархи 73 000 сўм
10:30 Тошкент – Қарши чипта нархи 54 000 сўм
12:00 Тошкент – Каттақўрғон чипта нархи 45 000 сўм
14:00 Тошкент – Ўсмат чипта нархи 32 000 сўм
15:30 Тошкент – Урганч чипта нархи 115 000 сўм
16:00 Тошкент – Зомин чипта нархи 24 000 сўм
16:00 Тошкент – Қўнғирот чипта нархи 135 000 сўм
17:40 Тошкент – Денов чипта нархи 87 000 сўм
18:00 Тошкент – Бухоро чипта нархи 75 000 сўм
18:00 Тошкент – Нукус чипта нархи 100 000 сўм
18:30 Тошкент – Термиз чипта нархи 78 000 сўм
19:00 Тошкент – Хива чипта нархи 115 000 сўм
19:00 Тошкент – Денов чипта нархи 87 000 сўм

Чипталарни "Тошкент" автовокзали кассаларидан ҳамда Uztrans.uz ягона интерактив ахборот портали орқали онлайн тарзда сотиб олиш мумкин.
Коронавирус пандемияси билан боғлиқ вазият сабаб автобус қатновларининг вақтига ўзгартириш киритилиши мумкин, дейилади маълумотда.
Ctrl
Enter
Хато топдИнгизми?
Иборани ажратиб Ctrl+Enter тугмасини босинг
Фикрлар (0)