Австралияда йўловчи поезди изидан чиқиб кетди

Фото: thenewdaily.com.au
Австралиянинг Виктория штатида йўловчи поезди изидан чиқиб кетди, деб хабар берди 7News телеканали.
Ҳодиса Мельбурндан 45 километр узоқликда жойлашган Уоллан темир йўл станциясида юз берган.
Телеканалнинг хабар беришича, поездда 200га яқин йўловчи бўлган. Воқеа жойига тезкор ёрдам хизматлари жўнатилган. Мельбурн ва Сидней ўртасидаги поездлар қатнови тўхтатилган.
Маҳаллий ОАВнинг маълумотига кўра, кўплаб кишилар қурбон бўлган ва жароҳатланган бўлиши мумкин.
Zamin.uz сайтини Google'га қўшинг"Zamin"ни Telegram'да ўқинг!Австралиянинг Виктория штатида йўловчи поезди изидан чиқиб кетди, деб хабар берди 7News телеканали.
Ҳодиса Мельбурндан 45 километр узоқликда жойлашган Уоллан темир йўл станциясида юз берган.
Телеканалнинг хабар беришича, поездда 200га яқин йўловчи бўлган. Воқеа жойига тезкор ёрдам хизматлари жўнатилган. Мельбурн ва Сидней ўртасидаги поездлар қатнови тўхтатилган.
Маҳаллий ОАВнинг маълумотига кўра, кўплаб кишилар қурбон бўлган ва жароҳатланган бўлиши мумкин.
Zamin AI билан мухокама килингЯнгиликни тахлил килинг, фойдали маслихатлар олинг































Изоҳлар 0
…