Шаҳрихонда Nexia 3 каналга тушиб кетди

Шаҳрихонда Nexia 3 каналга тушиб кетди
Фото: ФВВ
ФВВ қутқарувчилари томонидан Шаҳрихонда каналга тушиб кетган автомобил чиқариб олинди.

Ҳодиса, бугун, 28 январ куни тонги соат 04:07 да Андижон вилояти Шаҳрихон тумани «Янги Ваҳим» маҳалласида содир бўлган.
Nexia 3 русумли автомобил ҳайдовчиси бошқарувни йўқотиш натижасида «Янги Ваҳим» кўчасидан ўтган каналга тушиб кетган.

Зудлик билан айтилган манзилга туман ёнғин-қутқарув қисми қутқарувчилари етиб борган ва махсус техника ҳамда асбоб-анжомлар ёрдамида автомашина каналдан олиб чиқилган.

Ҳодиса оқибатида жабрланган ва халок бўлганлар йўқ.
Zamin.uz сайтини Google'га қўшинг"Zamin"ни Telegram'да ўқинг!
Zamin AI билан мухокама килингЯнгиликни тахлил килинг, фойдали маслихатлар олинг

Изоҳлар 0

Мавзуга оид янгиликлар