ОЧЛ-2020. Барча гуруҳлар ва плей-офф жуфтликлари ҳақида

  • 10 декабрь 2019, 15:38
  • 827
  • Спорт
  • ОЧЛ-2020. Барча гуруҳлар ва плей-офф жуфтликлари ҳақида
    Бугун 2020 йилги Осиё чемпионлар лигаси гуруҳ босқичига қуръа ташлаш маросими бўлиб ўтди.
    Унга кўра "Пахтакор" "B" гуруҳидан жой олди ва рақибларини билиб олди.
    Агар "Локомотив" плей-оффда Тожикистон ва Саудия Арабистони клубларини мағлуб этса "А" гуруҳидан жой олади.
    "Бунёдкор" плей-оффда Ироқ ва БАА клублари тўсиғидан ўта олса "D" квартетидан жой олади.

    ҒАРБ МИНТАҚАСИ

    Биринчи саралаш босқичи

    14 январь
    1."Ченнайин Сити" (Ҳиндистон) - "Ал Риффа" (Баҳрайн)
    2."Ал Файсали" (Иордания) - "Ал Кувайт" (Кувайт)

    Иккинчи саралаш босқичи
    21 январь
    1."Бунёдкор" (Ўзбекистон) - "Ал Завра" (Ироқ)
    2."Локомотив" (Ўзбекистон) - "Истиқлол" (Тожикистон)
    3."Шаҳр Ходро" (Эрон) - биринчи саралаш босқичи 1 ғолиби
    4."Истиқлол" (Эрон) - биринчи саралаш босқичи 2 ғолиби

    Плей-офф босқичи
    28 январь
    I."Ал Айн" (БАА) - иккинчи саралаш босқичи 1 ғолиби
    II."Ал Аҳли" (Саудия Арабистони) - иккинчи саралаш босқичи 2 ғолиби
    III."Ал Сайлия" (Қатар) - иккинчи саралаш босқичи 3 ғолиби
    IV."Ар Райан" (Қатар) - иккинчи саралаш босқичи 4 ғолиби

    ГУРУҲ БОСҚИЧИ
    "A" гуруҳи

    1. "Ал Ваҳда" (БАА)
    2. "Ал Шорта" (Ироқ)
    3. Плей-офф IV ғолиби
    4. Плей-офф II ғолиби

    "B" гуруҳи
    1. "Ал Ҳилол" (С.Арабистони)
    2. "Шабаб Ал Аҳли" (БАА)
    3. "Пахтакор"
    4. Плей-офф III ғолиби

    "C" гуруҳи
    1. "Ал Дуҳайл" (Қатар)
    2. "Ал Таавон" (С.Арабистони)
    3. "Шаржа" (БАА)
    4. "Персеполис" (Эрон)

    "D" гуруҳи
    1. "Сепахон" (Эрон)
    2. "Ал Садд" (Қатар)
    3. "Ал Насср" (С.Арабистони)
    4. Плей-офф I ғолиби

    ШАРҚ МИНТАҚАСИ

    Биринчи саралаш босқичи
    14 январь
    1."Серес-Негрос" (Филиппин) - "Шан Юнайтед" (Мьянма)
    2."Тампинес Роверс" (Сингапур) - "Бали Юнайтед" (Индонезия)

    Иккинчи саралаш босқичи
    21 январь
    1."Кедаҳ" (Малайзия) - "Тай По" (Гонконг)
    2."Бурирам Юнайтед" (Таиланд) - "Хо Ши Мин" (Вьетнам)
    3."Порт ФК" (Таиланд) - биринчи саралаш босқичи 1 ғолиби
    4."Мельбурн Виктори" (Австралия) - биринчи саралаш босқичи 2 ғолиби

    Плей-офф босқичи
    28 январь
    I."Сеул" (Жанубий Корея) - иккинчи саралаш босқичи 1 ғолиби
    II."Шанхай СИПГ" (Хитой) - иккинчи саралаш босқичи 2 ғолиби
    III."Токио" (Япония) - иккинчи саралаш босқичи 3 ғолиби
    IV.Япония клуби - иккинчи саралаш босқичи 4 ғолиби

    ГУРУҲ БОСҚИЧИ

    "Шарқ" минтақаси
    "E" гуруҳи

    1. "Бейжинг Гоан" (Хитой)
    2. "Чианграй Юнайтед" (Таиланд)
    3. Плей-офф IV ғолиби
    4. Плей-офф I ғолиби

    "F" гуруҳи
    1. "Ульсан" (Ж.Корея)
    2. "Шанхай Шенхуа" (Хитой)
    3. "Перт Глори" (Австралия)
    4. Плей-офф III ғолиби

    "G" гуруҳи
    1. Япониянинг вице-чемпиони
    2. "Сувон Блуевингс" (Ж.Корея)
    3. "Гуанчжоу Эвергранд" (Хитой)
    4. "Жоҳор Дарул тазим" (Малайзия)

    "H" гуруҳи
    1. "Сидней" (Австралия)
    2. "Йокогама" (Япония)
    3. "Жонбук Моторс" (Ж.Корея)
    4. Плей-офф II ғолиби

    » » ОЧЛ-2020. Барча гуруҳлар ва плей-офф жуфтликлари ҳақида