«Москве-Сити» томида Европадаги энг баланд муз майдон очилади

«Москве-Сити» томида Европадаги энг баланд муз майдон очилади
«Москве-Сити» томида Европадаги энг баланд муз майдон очилади

«Москва-Сити» осмонўпар биносининг томида Европадаги энг баланд шаҳар муз майдони очилади. Бу ҳақда пойтахт мэри Сергей Собянин твиттердаги ўз саҳифасида маълум қилган, деб ёзади Kun.uz сайти.

Муз майдон ўз ишини 15 декабрдан бошлаши айтиб ўтилган.

«15 декабрь куни «Москва-Сити» томида Европадаги энг баланд муз майдон очилади. У 354 метр баландликда жойлашган бўлади», — деб ёзган мэр.
Zamin.uz сайтини Google'га қўшинг"Zamin"ни Telegram'да ўқинг!
Zamin AI билан мухокама килингЯнгиликни тахлил килинг, фойдали маслихатлар олинг

Изоҳлар 0

Мавзуга оид янгиликлар