Москвада 6 кишилик лифт пастга қулади

Москва шаҳрида ичида 6 нафар киши бўлган лифт пастга қулаб кетди. Хабарда айтилишича, у 19-қаватдан пастга тушаётган бўлган.
Лифт 2-қаватга етганда трос узилиб кетган ва лифт кабинаси ертўлага қулаган.
Маълумотларга кўра, бахтсиз ҳодиса натижасида ҳеч ким жабр кўрмаган.
Zamin.uz сайтини Google'га қўшинг"Zamin"ни Telegram'да ўқинг!Лифт 2-қаватга етганда трос узилиб кетган ва лифт кабинаси ертўлага қулаган.
Маълумотларга кўра, бахтсиз ҳодиса натижасида ҳеч ким жабр кўрмаган.
Zamin AI билан мухокама килингЯнгиликни тахлил килинг, фойдали маслихатлар олинг






























Изоҳлар 0
…