Самарқанддаги Сиёб бозорида 2 автомобиль ёниб кетди

Самарқанддаги Сиёб бозорида 2 автомобиль ёниб кетди
Самарқанд шаҳридаги Сиёб бозори ҳудудида 2 автомобиль ёниб кетди. Бу ҳақда Facebook ижтимоий тармоғидаги «Samarkand&Самаркандци» гуруҳида қолдирилган постга таяниб Кун ёзмоқда.

Автомобиллар нима учун ёнгани маълум эмас.

Тармоққа жойлаштирилган фотосуратда иккита Нексия автомобили ёнганини кўриш мумкин. Ҳар икки автомобил қисман ёнган.
Самарқанддаги Сиёб бозорида 2 автомобиль ёниб кетди
Zamin.uz сайтини Google'га қўшинг"Zamin"ни Telegram'да ўқинг!
Zamin AI билан мухокама килингЯнгиликни тахлил килинг, фойдали маслихатлар олинг

Изоҳлар 0

Мавзуга оид янгиликлар