Манеда ҳам пул кўпайиб кетди

Манеда ҳам пул кўпайиб кетди
Садио Мане "Бавария"да қанча маош олиши маълум бўлди.

"Bild" нашри берган хабарга кўра, сенегаллик ўйинчи йилига солиқларсиз 20 миллион евро олади. Шу тариқа, у Мюнхен жамоасида энг кўп маош олувчи футболчилардан бирига айланди.

Аввалроқ, у "Ливерпуль"да йиллик 12 миллион евро маблағ олгани хабар берилганди.

Қайд этиш лозим, Мане тўғридан-тўғри Левандовскининг ўрнини босмайди. У Нагельсманнинг тоза ҳужумчисиз ўйнаш режасига тўлиқ мос тушади.
Zamin.uz сайтини Google'га қўшинг"Zamin"ни Telegram'да ўқинг!
Zamin AI билан мухокама килингЯнгиликни тахлил килинг, фойдали маслихатлар олинг

Изоҳлар 0

Мавзуга оид янгиликлар