Осиё Чемпионлар лигаси. "Насаф" сўнгги дақиқада гол уриб, Иорданиядан ғалаба билан қайтди (видео)

Осиё Чемпионлар лигаси. "Насаф" сўнгги дақиқада гол уриб, Иорданиядан ғалаба билан қайтди (видео)

Осиё Чемпионлар лигаси гуруҳ босқич 1-турида “Насаф” сафарда “Ал-Файсали”га қарши баҳс олиб борди ва 1:0 ҳисобида ғалаба қозонди.

Учрашувдаги ягона гол 90+8 дақиқада Зафармурод Абдураҳматов томонидан киритилди.

Қуйида ушбу учрашувнинг қисқача видеошарҳини томоша қилишингиз мумкин:

Zamin.uz сайтини Google'га қўшинг"Zamin"ни Telegram'да ўқинг!
Zamin AI билан мухокама килингЯнгиликни тахлил килинг, фойдали маслихатлар олинг

Изоҳлар 0

Мавзуга оид янгиликлар