Осиё ўйинлари. Илк финалчи номи маълум бўлди

Осиё ўйинлари. Илк финалчи номи маълум бўлди

Осиё ўйинлари ярим финалидан ўрин олган Гонг Конг - Япония учрашуви бўлиб ўтди. Унда японияликлар йирик 4:0 ҳисобида ғалаба қозонди.

Ўйинда Ҳино дубль қилган бўлса, Аюкава ва Коми ўз ҳисобига биттадан гол ёздириб қўйди.

Шу тариқа, Япония финалга йўл олди.

Zamin.uz сайтини Google'га қўшинг"Zamin"ни Telegram'да ўқинг!
Zamin AI билан мухокама килингЯнгиликни тахлил килинг, фойдали маслихатлар олинг

Изоҳлар 0

Мавзуга оид янгиликлар