Гвардиола: "Уч ой олдин қийналишимизни ҳис қилгандим"

Гвардиола: "Уч ой олдин қийналишимизни ҳис қилгандим"
Пеп Гвардиоланинг таъкидлашича, "Манчестер Сити" келаси мавсум қайтади.

"Уч ой олдин қийналишимизни ҳис қилгандим. Шундай ҳам бўлди. "Ипсвич"дан кейин қайтишди", "Лестер"дан кейин қайтишди" дейишингиз мумкин... Бунга вақт керак.

Тўғрисини айтадиган бўлсам, келаси мавсум қайтамиз. Ҳозир гап жон сақлаб қолиш ҳақида кетмоқда
" - деди "Манчестер Сити" устози.
Zamin.uz сайтини Google'га қўшинг"Zamin"ни Telegram'да ўқинг!
Zamin AI билан мухокама килингЯнгиликни тахлил килинг, фойдали маслихатлар олинг

Изоҳлар 0

Мавзуга оид янгиликлар