Тошкентда янги трамвай йўли қурилиши бошланди

Тошкентда янги трамвай йўли қурилиши бошланди
Тошкентда янги трамвай йўли қурилиши бошланди

Тошкентда собиқ “Ташсельмаш” заводидан Авиақурувчилар шаҳарчасига борадиган янги трамвай йўли қурилиш бошланди. Бу ҳақда “Ўзбекистон жамоат транспорти” форумига асосланиб Kun.uz хабар қилинди.
Бугун завод яқинидаги бозорчада бир қанча бинолар демонтаж қилиниб, рельслар ётқизиш бошланди.
Тахмин қилинишича, янги йўл Оҳангарон шоссесига қадар боради.
Zamin.uz сайтини Google'га қўшинг"Zamin"ни Telegram'да ўқинг!
Zamin AI билан мухокама килингЯнгиликни тахлил килинг, фойдали маслихатлар олинг

Изоҳлар 0

Мавзуга оид янгиликлар