Гвардиола: "Холанд гол урса - ечим, ура олмаса - муаммо..."

Гвардиола: "Холанд гол урса - ечим, ура олмаса - муаммо..."
"Манчестер Сити" бош мураббийи Хосеп Гвардиола "Вулверхэмптон" устидан қозонилган йирик ғалаба (3:0) дан сўнг Эрлинг Холанд ҳақида гапириб ўтди.

"У гол уришни бошлаганда, яна нечта уришини тахмин қила олмай қоламан. Балки Эрлинг дубль ёки хет-трик муаллифи бўлар, деб ўйлайман.

Холанд гол урганда, мухлислар наздида у биз учун ечимга айланиб қолади. Аксинча бўлса, у жамоадаги муаммоли қисм бўлади. Сизга ҳам бу ҳол ғалати кўриняпти, шундайми?
", - деди испаниялик мутахассис.
Zamin.uz сайтини Google'га қўшинг"Zamin"ни Telegram'да ўқинг!
Zamin AI билан мухокама килингЯнгиликни тахлил килинг, фойдали маслихатлар олинг

Изоҳлар 0

Мавзуга оид янгиликлар